Skydinių namų statyba

Skydinių namų statyba (Lietuvoje ir Švedijoje)

Skydiniai namai - tai į aukštesnį lygį evoliucionavusi karkasinių namų gamybos technologija

Esminis skirtumas tarp skydinio ir karkasinio namo yra tai, kad skydinio namo sudedamosios dalys gaminamos gamykloje, kur yra apsaugotos nuo klimato sąlygų, naudojama speciali įranga ir montavimo stalai, kurie padeda išgauti aukštesnį tikslumą ir kokybę. Po skydų pagaminimo sudedamosios dalys pristatomos į vietą ir ten sujungiamos. Tuo tarpu karkasinių namų gamybos metu visas procesas vyksta statybos aikštelėje, yra veikiamas lauko oro sąlygų.

01

Pamatai skydiniam namui

Skydinio namo pamatų konstrukcijų sudėtingumas priklauso nuo pastato paskirties. Jei nedaromas rūsys arba yra aukšti gruntiniai vandenys, tai puikiai tinka gręžtiniai poliniai pamatai. Pogrindžiuose pagal projektą išvedžiojamos įvadinės inžinerinės komunikacijos. Pamato gamintoją mūsų klientai gali pasirinkti patys savo nuožiūra, t.y. šią paslaugą galite įsigyti ir iš kitų įmonių ar šias paslaugas teikiančių žmonių.
02

Sienų montavimas

Montavimo darbai prasideda patikrinus pamatų matmenis ir išlyginus aukščius. Montavimas vyksta autokranu tiesiog iš autotransporto, todėl nereikalingos laikinos patalpos ir sandėliai statybvietėse. Montuojant naudojamos šiuolaikinės sandarinimo - hermetizavimo medžiagos, cinkuotos tvirtinimo detalės ir ankeriai (prie pamatų). Sumontavus pirmojo aukšto sienas, toliau yra montuojama perdanga, antro aukšto sienos ir murlotai, ilginiai bei stogo skydai. Stogo konstrukciniai elementai gali būti tiekiami dalimis arba surinktais skydais. Paprastai montavimo darbai ant pamatų užtrunka apie 2-7 dienas.
03

Išorinė ir vidinė apdaila

Sumontavus sienas ir stogą tęsiami namo apdailos darbai. Fasadų apdaila gali būti atliekama ir gamykloje, ir statybos vietoje įvairiomis technologijomis: įvairių profilių dailylentėmis, cementinėmis, drožlių plokštėmis, sienas galima apmūryti arba tinkuoti. Vidinė apdaila priklauso nuo kliento poreikių. Aukšta namo vidinių paviršių kokybė leidžia sumažinti apdailos darbų kainas, kurie dažniausiai yra labai brangūs. Vidinės apdailos tiekėjus klientai gali pasirinkti savo nuožiūra.

Šiuo metu skydinių namų statybos darbus atliekame Lietuvoje ir Švedijoje